Юрій Щербак. Час смертохристів: Міражі 2077 року - Україна Incognita
Україна Incognita » TOP-книг, які варто прочитати » Юрій Щербак. Час смертохристів: Міражі 2077 року

Юрій Щербак. Час смертохристів: Міражі 2077 року

Це роман, якого в нашій літературі ще не було. Роман, якого нам дуже не вистачало. «Час смертохристів (Міражі України 2077)» — не просто політична антиутопія, хрестоматійний трилер. Це концентрація і художня кристалізація небезпечних тенденцій політичного життя України та й усього світу.

За вигадливим авторським гротеском і подеколи фантастичними ситуаціями виразно проглядає реальна масштабність можливих геополітичних потрясінь. Широко цитовані таємні документи розкривають цинізм і подвійні стандарти світової політичної сцени.

Роман Ю.Щербака — багатоплановий; у його динамічній, карколомній фабулі поєдналися пригодницько-розвідувальна лінія, дивовижна любовна історія генерала військової розвідки України й загадкової жінки зі США (за якою стоїть велика таємниця), а також релігійна війна, що її розв’язали так звані смертохристи.

Роман цей — про крах диктаторського режиму в Україні. Про загрозу зникнення української нації та державності. Про глобальні світові виклики українській людині й Українській державі.

Це твір «на рівні партитур» Орвелла, Гакслі, які застерігали світ від страшних небезпек. Гадаю, що Щербак, як і ці видатні письменники, вельми далекий од марень про лаври Кассандри. Не про те йому йдеться. Йдеться про те, що Україна щодалі виразніше постає перед загрозою. Про те, що вона летить у прірву, в якій палахкотить інфернальний вогонь...

Двадцять із лишком років минуло від часу появи останнього прозового твору Юрія Щербака (перекладеної в десятках країн документальної повісті «Чорнобиль»). Збагачений досвідом політичної, державної і дипломатичної діяльності автор, екс-посол України в США, Канаді, Мексиці та Ізраїлі, дає своє парадоксальне і пророче бачення того, що може статися з Україною в майбутньому.

Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ

Джерело: Літературна Україна

Юрій Щербак. Час смертохристів : Міражі 2077 року. — К., Ярославів Вал. — 480 с.

ІSBN 978-966-2151-82-4

   

  • Інтелектуальна карта України|Історія і "Я"|Маршрут №1|Сімейний альбом України|Музеї онлайн|Інфографіка|NB!|TOP-книг|Інтелектуальний календар